Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Inglise keelne sõnamäng
by Kissu Laup Dets 11 2010, 03:05

» 2010 Victoria's secret moeshow New York'is
by kettu Laup Nov 13 2010, 01:07

» Monsa grafff . Markzi asjad
by Oh! Laup Okt 09 2010, 17:51

» Pirksu.dsg.
by Oh! Laup Okt 09 2010, 17:50

» Hindame avatare
by Kissu Esm Aug 16 2010, 04:58

» Numbrimäng
by Kissu Püh Aug 15 2010, 03:25

» Reklaami oma foorumit !
by Ashley Reede Aug 06 2010, 01:37

» Katy Perry andis intervjuu bikiinides
by kettu Kolm Aug 04 2010, 18:11

» Katy Perry hankis Russell Brandile kosmosepassi
by kettu Teis Aug 03 2010, 01:25

» Raske lapsepõlv #1
by Riinp Püh Aug 01 2010, 19:11

» Margi Graafika! Tellige!
by Markz Teis Juul 27 2010, 16:51

Poll
Affiliates
free forum

Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Kolm Dets 18 2013, 06:00

Moderaatorite otsimine - Võitjad

5 posters

Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by monsa Kolm Juun 30 2010, 23:57

Hei, meil on uued moderaatorid.

Anna ja Kissu .

Palju õnne Anna ja Kissu .

Pirksu, meil on kahju, aga sa lihtsalt ei saanud. Võibolla avaneb sulle veel võimalusi siin foorumis .

Palju õnne veelkord teile Anna ja Kissu .


Ankeedid:

Pirksu:


1. Mida oleksid nõus tegema, et foorum oleks aktiivsem? Kõike mis olek minu võimuses.
2. Iseloomusta ennast kui moderaatorit. Aktiivne ja kui on probleeme, aitan nii palju kui võimalik.
3. Kas saaksid hakkama kasutajaga, kes ei allu korraldustele? Jah.
4. Kas oled reeglite koha pealt täpne? Igaljuhul.
5. Mida teeksid foorumi heaolu pärast?Seda mida oleks võimalik minul teha.
6. Kui kasutaja teeks postituse kus kirjutaks ta ropult ning sõimaks teisi kasutajasid mida teeksid sina?See olek reeglite rikkumine. Banniks lühi ajaliselt. Ja kui ta siis ka veel pärast seda reegleid rikub. Kustutaks ma ta konto üldes ära.
7. Kui kasutaja foorumist räägib sinuga, ning räägib väga halvasti teistest, sellest foorumist ning saadab sulle arvutit kahjustavat materjali mida teeksid sina? Saadaks hoiatus kirja.
8. Kas suudaksid toime tulla kasutajaga, kes ei allu korraldustele, rikub alatasa reegleid ning teeb suvalisi postitusi vales kohas? Jah.
9. Kas oled ise aktiivne foorumis? Ikka.
10. Kas oled enda arvates loominguline? Mittte kõiges aga muidu jah.
11. Kuidas iseloomustaksid ennast, kui tavalist foorumiliiget? Aktiivne ja sõbralik.
12. Millised on sinu kogemused moderaatorina? Selle koha pealt ei olegi mul kogemusi veel. Aga loodan saada.


Kissu:

1. Mida oleksid nõus tegema, et foorum oleks aktiivsem? - Um.. Ükskõik mida, oleneb täiesti sellest kui palju ma sel hetkel suudan seda foorumit aktiivsemaks teha.
2. Iseloomusta ennast kui moderaatorit. - Oleks siis sõbralik, abivalmis, lahke. Ei oleks teistega kasutajatega ülbe ega hakkaks neist heast peast sõimama.
3. Kas saaksid hakkama kasutajaga, kes ei allu korraldustele? - Ma arvan, et küll.
4. Kas oled reeglite koha pealt täpne? - Oma arust olen küll, hetkel pole veel küll ühtegi reeglit vähemalt siin foorumis rikkunud.
5. Mida teeksid foorumi heaolu pärast? - Um... ma arvan, et kõike. Oleneb mida. Smile
6. Kui kasutaja teeks postituse kus kirjutaks ta ropult ning sõimaks teisi kasutajasid mida teeksid sina? - Esiteks ütleks talle, et ta ei teeks nii aga kui nii jätkub siis soovitaks ta adminidel mõneks ajaks bännida või ära kustutada.
7. Kui kasutaja foorumist räägib sinuga, ning räägib väga halvasti teistest, sellest foorumist ning saadab sulle arvutit kahjustavat materjali mida teeksid sina? - Räägiks sellest Adminidele ja siis vaataks mis edasi saab.
8. Kas suudaksid toime tulla kasutajaga, kes ei allu korraldustele, rikub alatasa reegleid ning teeb suvalisi postitusi vales kohas? - Ma arvan küll, et suudaks.
9. Kas oled ise aktiivne foorumis? - Olen küll aktiivne siin foorumis.
10. Kas oled enda arvates loominguline? - Olen suhtelislt loominguline.
11. Kuidas iseloomustaksid ennast, kui tavalist foorumiliiget? - Um.. lahke, sõbralik, mitte ülbe. VB siis olen ülbe kui ka minuga ollakse.
12. Millised on sinu kogemused moderaatorina? - No um... ma olen olnud Ashley foorumis admin ja samas ka mode. Siis ma olen ühes so foorumis(Videviku omas) mode. Ja ma oman tegelt ise ka ühte foorumid. Smile

Anna:

1. Mida oleksid nõus tegema, et foorum oleks aktiivsem? Hmn, räägiksin sellest foorumist oma tuttavatele, kes fännavad Katy't. Aitaksin kaasa selle arengule, et liikmetel siin toredam oleks ja ka nemad uusi inimesi juurde kutsuks.
2. Iseloomusta ennast kui moderaatorit. Kuna mul pole olnud moderaatori kogemust, annab mulle eelise äkki see, et oman foorumit, kus on 50+ liiget, mis on väga suur arv selle foorumi teema kohta. Olen sõbralik ja siis kui ma midagi tahan saavutada, pean ka selle saavutama.
3. Kas saaksid hakkama kasutajaga, kes ei allu korraldustele? Kindlasti saaksin. Nagu ka ennem mainisin, on mul omal foorum ja selliseid asju võib ette tulla. On hoiatused ja pärast seda tulevad ka bännid. Inimestele saab selgeks teha, mida tohib ja mida mitte, kui sul on vaid kannatust.
4. Kas oled reeglite koha pealt täpne? Enamasti olen, ja kui ei ole ning keegi teine avastab või teen ma seda ise, siis ma ka vabandan.
5. Mida teeksid foorumi heaolu pärast? Ma usun, et seda, mida vaja on. Seda, mida mult palutakse.
6. Kui kasutaja teeks postituse kus kirjutaks ta ropult ning sõimaks teisi kasutajasid mida teeksid sina? Hoiataksin, ning kui ta keeldub vabandamast, paneks talle teatud ajaks bänni. Ning kui ta seda ka pärast bännitud aja olemise lõppemist teeks, kustutaksin ma ta kasutaja.
7. Kui kasutaja foorumist räägib sinuga, ning räägib väga halvasti teistest, sellest foorumist ning saadab sulle arvutit kahjustavat materjali mida teeksid sina? Halvasti teistest või foorumitest rääkimine on juba enda teha. kui inimesele foorum või mõned inimesed ei meeldi, sa ei saa ju talle öelda, et okei, nüüd peab tema või tema sulle meeldima, või hoopis see ja teine foorum. Arvutit kahjustava materjali koha pealt peaks inimene ise nii tark olema, et ei ava kahtlaseid lehti.
8. Kas suudaksid toime tulla kasutajaga, kes ei allu korraldustele, rikub alatasa reegleid ning teeb suvalisi postitusi vales kohas? Bänniksin ta, teeb pärast bänni lõppemist sama, kustutaksin ta.
9. Kas oled ise aktiivne foorumis? Kui ma ei ole kuskil tädi juures või kellelgil külas, siis ma olen pidevalt siin.
10. Kas oled enda arvates loominguline? Piisavalt.
11. Kuidas iseloomustaksid ennast, kui tavalist foorumiliiget? Sõbralik, aktiivne, ei ründa, pean foorumireeglitest ikka võimalikult palju kinni.
12. Millised on sinu kogemused moderaatorina? Moderaator pole olnud, aga administraator küll ja teatavasti on administraatoritel rohkem vastutust.
monsa
monsa
Admin

Postituste arv : 131
Join date : 22/06/2010

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by kettu Kolm Juun 30 2010, 23:59

Palju õnne teile ! Very Happy
kettu
kettu
Admin

Postituste arv : 259
Join date : 22/06/2010

https://eestiperry.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Anna Nelj Juul 01 2010, 00:12

Oh, üllatus oli küll suur, kui sain teada, et mina, aga aitäh. Püüan foorumi eest väga palju hoolitseda.
Anna
Anna
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 111
Join date : 22/06/2010
Age : 27
Asukoht : Raikküla

http://www.bigbang.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Kissu Nelj Juul 01 2010, 01:38

Oh, äitah. Ma püüan ka foorumi eest väga palju hoolitseda. Smile
Kissu
Kissu
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 203
Join date : 22/06/2010
Age : 30
Asukoht : Tõrva

http://seltayhilest.forumotion.com/

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Markz Laup Juul 03 2010, 02:54

miks minu ankeeti pole?
Markz
Markz

Postituste arv : 60
Join date : 25/06/2010

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by kettu Laup Juul 03 2010, 03:02

sest sa ei osalenud
kettu
kettu
Admin

Postituste arv : 259
Join date : 22/06/2010

https://eestiperry.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Markz Laup Juul 03 2010, 03:04

Ma saatsin Monzale selle ankeedi postkasti juu.Muidu poleks seda välja pakkunud,kui poleks tahtnud osaleda
Markz
Markz

Postituste arv : 60
Join date : 25/06/2010

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by kettu Laup Juul 03 2010, 03:08

Siis saatsid sellel päeval kui võistlus oli juba läbi
kettu
kettu
Admin

Postituste arv : 259
Join date : 22/06/2010

https://eestiperry.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Markz Laup Juul 03 2010, 03:10

mkm.Olen kindel et saatsin varem
Markz
Markz

Postituste arv : 60
Join date : 25/06/2010

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by kettu Laup Juul 03 2010, 03:14

Vot seda pead sa siis küll Monzaga arutama
kettu
kettu
Admin

Postituste arv : 259
Join date : 22/06/2010

https://eestiperry.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Markz Laup Juul 03 2010, 03:16

Appi!Mu arvuti jamas.Ma ei saatnudki ära.
Arvuti ainult näitas et saatis.Kahju:(
Markz
Markz

Postituste arv : 60
Join date : 25/06/2010

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by monsa Laup Juul 03 2010, 04:00

Minule ei tulnud rohkem ankeete kui need 3 .
monsa
monsa
Admin

Postituste arv : 131
Join date : 22/06/2010

Tagasi üles Go down

Moderaatorite otsimine - Võitjad Empty Re: Moderaatorite otsimine - Võitjad

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele