Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Inglise keelne sõnamäng
by Kissu Laup Dets 11 2010, 03:05

» 2010 Victoria's secret moeshow New York'is
by kettu Laup Nov 13 2010, 01:07

» Monsa grafff . Markzi asjad
by Oh! Laup Okt 09 2010, 17:51

» Pirksu.dsg.
by Oh! Laup Okt 09 2010, 17:50

» Hindame avatare
by Kissu Esm Aug 16 2010, 04:58

» Numbrimäng
by Kissu Püh Aug 15 2010, 03:25

» Reklaami oma foorumit !
by Ashley Reede Aug 06 2010, 01:37

» Katy Perry andis intervjuu bikiinides
by kettu Kolm Aug 04 2010, 18:11

» Katy Perry hankis Russell Brandile kosmosepassi
by kettu Teis Aug 03 2010, 01:25

» Raske lapsepõlv #1
by Riinp Püh Aug 01 2010, 19:11

» Margi Graafika! Tellige!
by Markz Teis Juul 27 2010, 16:51

Poll
Affiliates
free forum

Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(31) oli siin foorumil Kolm Dets 18 2013, 06:00

Raske lapsepõlv #1

2 posters

Go down

Raske lapsepõlv #1 Empty Raske lapsepõlv #1

Postitamine by Markz Esm Juul 12 2010, 13:54

Et siis mingi uus järjekas, mõtlesin teha.
Kui ei meeldi, siis anna teada, ei jätka siis.
See on suht jutustav tekst. Ja sellel ei ole palju osi.
Esimene osa tuli hästi lühike. Smile
Jätkan?

Mu elu algas sellega, et kui ma sain juba nelja aastaseks, pidin ma rabama tööd, kuna me elasime maakohas ja minul olid väga ranged vanemad.Ja ka järgmised kaheksa aastat olid mul väga rasked, mida vanemaks sain seda rohkem tööd mul oli. Mu päev algas sellega, et ärkasin, tegin süüa, viisin ka loomadele süüa, seejärel läksin kooli, kus mul ei olnud palju sõpru ja mind narriti "Hei kalts, loomad lasti lahti või?" Need sõnad tegid mulle väga haiget, aga ma olin juba nendega üsna harjunud. Mul ei olnud koolis kellegiga koos olla, ainult paari nohikuga, nagu ma isegi.
Pärast kooli läksin ma kohe koju, kus pidin taaskord tööd rügama. Mul ei olnud kunagi vaba aega, ega ma ei saanud väljas ka käia, kuna mul ei ole sõpru.
Ma olen pere ainus laps. Õnneks. Kuna ma ei taha, et mu vend või õde peaks kannatama. Ma ei sooviks kellelegile sellist elu, isegi mitte oma vihavaenlasele. Kui ma olin üheteistkümne aastane, siis ma hakkasin päevikut pidama, päevik on mulle väga kallis. Ja teile teadmiseks veel, kui ma midagi valesti tegin, siis ma sain isalt peksa või riielda. Mul on seljal isegi armid, sain selle siis kui olin seitsmene.
Ma pesin peeglit, kuid ma lõhkusin selle kogematta ära, isa tuli kohe minu juurde ja karjus minu peale "Kuradi tatikas, sa tood meile ainult halba õnne." Ja ta lõi mind rihmaga selga seitse korda. Mul oli nii valus, ma mäletan seda väga hästi, kuid ei tahaks mäletada.
Kaheteistaastaselt olid mul prillid, pikad pruunid juuksed, meiki mulle ei ostetud, ja riided sain ma kaltsupoest, isegi neid ei saanud ma ise valida ja emal - tal ei ole maitset. Ma tahtsin endale uusi riideid ja välimust. Kuid ma olen eikeegi, minu arvamus ei lugenud mitte kuskil, mitte keegi ei kuulanud mind.
Ma uinusin igalõhtul mõttega "Äkki homme see piin lõpeb!"

Kirjavigu?
Osalisi ei võta!
Sorry et eelmist juttu edasi ei kirjutand..Mõtted said otsa.Aga selle teemaga tuli hunnik mõtteid.
Markz
Markz

Postituste arv : 60
Join date : 25/06/2010

Tagasi üles Go down

Raske lapsepõlv #1 Empty Re: Raske lapsepõlv #1

Postitamine by Riinp Püh Aug 01 2010, 19:11

Tõsiselt hea jutt!
Ootan põnevusega mis edasi saab Smile
Riinp
Riinp

Postituste arv : 28
Join date : 28/06/2010
Age : 30

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele